![Φωτογραφία του/της Filippos Antonaras](https://images.teamtailor-cdn.com/images/s3/teamtailor-production/square_226-v4/image_uploads/b8c65b7b-76cf-4afe-8631-e1e6c2aad0cd/original.jpeg)
Filippos Antonaras
Store People Leader – People & CultureΟνομάζομαι Φίλιππος Αντωναράς και βρίσκομαι στην οικογένεια της Leroy Merlin από το Μαϊο 2007 με την ιδιότητα του Store People Category Leader.
Είμαι υπερήφανος που βρίσκομαι σε μια εταιρεία όπου η καθημερινή της λειτουργία και ανάπτυξη διέπονται από τις αξίες της Ειλικρίνειας, Γενναιοδωρίας, Εγγύτητας, Σεβασμού, Απλότητας, Αποδοτικότητας & Συνέπειας.